CT022TN04 V.6

| paneeli Malli | CT022TN04 V.6 |
|---|---|
| paneeli Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN04 V.6 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Aktiivinen alue | 33.48(H)×44.64(V) mm |
| luminanssi | 200 cd/m² (Typ.) |
| Katso suunta | 12 o'clock |
| Katselukulma | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Tuki väri | 65K 60% (CIE1931) |
| Paino | 11.3g (Typ.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 70Hz |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Outline Dim. | 38.84(H)×56.6(V) mm |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) (TM) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Käyttötapa | TN, Normally White, Transmissive |
| Valonlähde | WLED [4S1P] , W/O Driver |
| Kosketusnäyttö | - |
| Liitännätyyppi | 39 pins TTL (1 ch, 6-bit) , FPC |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on INNOLUX CT022TN04 V.6: n erikoisjäätelöiden jakelija.
INNOLUX CT022TN04 V.6 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX CT022TN04 V.6: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX CT022TN04 V.6: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX CT022TN04 V.6-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.6 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX CT022TN04 V.6: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX CT022TN04 V.6: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX CT022TN04 V.6-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CT022TN04 V.6"
- INNOLUX CT022TN04 V.6
- CT022TN04 V.6-lomake
- CT022TN04 V.6-kuva
- CT022TN04 V.6 hinta
- CT022TN04 V.6-jakelija

